Notes VITAL A6

Biuro

Gustowny notes A6 z kolorową gumką wykonany z ekoskóry PU. Notes zawiera 80 kartek ecru w linie koloru pomarańczowego. Logo nadrukujemy na okładce.

Kod produktu: 17529-01

Wymiar: 90 x 141 x 14 mm

Kolor: biały

Materiał: ekoskóra, papier

Dostępność: 4605 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

5.49 zł netto

6.75 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Z notatnikiem VITAL A6 możesz tworzyć oświadczenia, które wykraczają poza słowa. Ten elegancki i profesjonalnie wyglądający notatnik jest wykonany z ekologicznej skóry PU z kolorową gumką, która dodaje mu tego "czegoś". Zarówno w pracy, jak i na co dzień, będzie wyróżniał się z tłumu.

Notatnik VITAL zawiera 80 kartek w kolorze ecru z pomarańczowymi liniami, dzięki czemu można zachować porządek bez względu na styl pisania. Idealnie pasujący do każdego stylu życia, ten notatnik A6 jest przenośny i łatwy w obsłudze. Jest idealny do zapisywania pomysłów i wspomnień, które mają przetrwać. A jeśli chcesz dodać logo swojej firmy, również mamy to w zanadrzu!

Ten notatnik VITAL A6 podniesie jakość codziennego pisania zarówno pod względem smaku, jak i praktyczności - zaspokajając każdą potrzebę prostego, ale kreatywnego systemu organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.