Notes IDELO B5

Biuro

Notes IDELO w eleganckiej, klasyczniej okładce wykonanej z ekoskóry to bardzo dobry praktyczny gadżet z prestiżowym logo firmy idealny na spotkania biznesowe z reklamowym hasłem promocyjnej Twojej firmy.

Kod produktu: 17894-02

Wymiar: 180 x 255 x 15 mm

Kolor: czarny

Materiał: eco leather, paper

Dostępność: 2373 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

44.90 zł netto

55.23 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Twórz genialnie z notatnikiem IDELO B5! Ten wysokiej jakości, stylowy notatnik jest idealny do tworzenia list, notowania i zapisywania inspirujących myśli. Jego klasyczna okładka wykonana z ekologicznej skóry zapewnia teksturę, jednocześnie chroniąc 80 stron w środku. Wysokiej jakości papier z certyfikatem FSC zapewnia płynne pisanie bez rozmazywania oraz idealną gramaturę i teksturę dla wygody czytelników. Dzięki praktycznej wstążce do łatwego umieszczania zakładek, już nigdy nie zgubisz swojego miejsca. Ponadto, dla tych, którzy chcą oznakować swoje notatniki, ten notatnik może zawierać logo Twojej firmy na eleganckiej okładce! Każdy notatnik jest dostarczany w atrakcyjnym pudełku kraft, co czyni go doskonałym pomysłem na prezent. Zorganizuj się już dziś z notatnikiem IDELO B5 i przygotuj się na inspirowanie wielkości!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.