KATEGORIE SKLEPUWysyłka

U nas zamówisz także upominki reklamowe

Antystresowe

Znaleziono 24 produkty.

Gadżety antystresowe
Czujesz się przytłoczony zadaniami i czasami codzienność Cię zwyczajnie przerasta? W takim razie, dobrym pomysłem mogą okazać się gadżety antystresowe , które pozwalają w stosunkowo łatwy i szybki sposób rozładować napięcie związane np. z przeciążeniem pracą. Doskonale sprawdzają się tutaj np. kolorowanki antystresowe, czy piłeczki, które można ugniatać lub po prostu nimi rzucać. Niemniej jednak, tego rodzaju gadżety nadają się również do rozdawania klientom w ramach reklamowych upominków, aby jeszcze lepiej zapamiętali naszą firmę i chętniej wracali po kolejne produkty, czy usługi. Przede wszystkim, piłeczki antystresowe są bardzo uniwersalnym gadżetem, który zdecydowanie powinien spodobać się większości osób, szczególnie tym, które na co dzień faktycznie mają sporo stresów w pracy, czy zwyczajnie chciałyby odprężyć się w domu. Prowadzisz firmę, warto przemyśleć, czy nie sprawić swoim pracownikom tego rodzaju gadżetów, ponieważ nie jest to przesadnie drogie rozwiązanie, natomiast może sprawić, że będą oni realnie bardziej rozluźnieni. To wszystko oczywiście przekłada się na wyższą wydajność w pracy oraz lepszą koncentrację na powierzonych im obowiązkach. Właśnie z tego powodu absolutnie doradzamy testowanie tego rodzaju pomysłów, ponieważ, może się okazać, że są one jak najbardziej trafione w Twoim przypadku. Mało tego, na rynku dostępne są także antystresowe zabawki dla dzieci, które pozwalają skutecznie rozładować napięcie, a tym samym rodzice mają nieco więcej luzu w domu, bo dziecko jest wyraźnie spokojniejsze. Zatem, jak widać coś jest intrygującego w tego rodzaju pomysłach, więc warto je przetestować w swoim środowisku, a potem podjąć ostateczną decyzję co do zakupu ich większej ilości.
NAJSZYBSZE KONTAKTY

Wojciech Wrociński
tel. 508 556 952
w.wrocinski@reklamowygadzet.pl

Rafał Domżał
tel. 516 661 160
r.domzal@reklamowygadzet.pl

Weronika Śmierzchalska (Skrzypczak)
tel. 500 399 202
w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl

PayPal

Newsletter

gadżety reklamowe | gadżety z nadrukiem poznań | materiały reklamowe | gadżety firmowe poznań | kalendarze poznań | kubki z nadrukiem poznań | odzież reklamowa poznań

ReklamowyGadżet oferuje materiały promocyjne z logo, upominki reklamowe, koszulki z nadrukiem, gadżety firmowe, torby reklamowe poznań, długopisy reklamowe z nadrukiem itp.
Serdecznie zapraszamy do zakupów przez naszą stronę internetową oraz osobiście w naszym biurze w Poznaniu.

Projekt i realizacja: Semtim pozycjonowanie stron Poznań