Elektroniczne 

Elektroniczne 1961 produktów

Podkategoria

 • Myszki komputerowe
 • Etui na tablet
 • Zasilanie
 • Zegarki

  Uważasz, że czas to pieniądz? Masz wszystko zaplanowane jak w ,,szwajcarskim zegarku"? Nie lubisz się spóźniać? Mamy podobne odczucia, dlatego też Reklamowy Gadżet oferuje szeroki asortyment zegarków sportowych, cyfrowych, czy markowych - marki Ferarrghini. Z nami zdążysz na czas. Możliwość wykonania nadruku.

 • Pendrive USB

  Polecamy pendrive reklamowe z nadrukiem lub grawerem. Wycenimy je indywidualnie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu z Nami.

 • Power bank

  Polecamy Power banki z nadrukiem lub grawerem.Świetnie sprawdzają się  jako przenośne źródło energii podczas każdej podróży.

 • Sluchawki
 • Glosniki
 • Do telefonu
 • Pozostale
na stronę
Pokaż 1 - 60 z 1961
Pokaż 1 - 60 z 1961

Polecamy gadżety elektroniczne - od słuchawek, poprzez hub`y, ładowarki, stacje pogody, aż do głośników bluetooth.

W czasach, gdy elektronika wkradła się w każdy aspekt naszego życia, gadżety elektroniczne zawsze będą trafionym dodatkiem pomagającym rozreklamować firmę. Potraktować można je zarówno jako mały upominek, rozdawany na targach, czy sympatyczny gest w stronę swoich pracownik.

A jest w czym wybierać. Od różnego rodzaju etui, przez torby i plecaki specjalnie przystosowane do przenoszenia laptopów, pamięć USB, aż po niezastąpione power banki, ratujące z opresji w najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Fajne gadżety elektroniczne charakteryzują się kilkoma rzeczami. Przede wszystkim muszą zwracać na siebie uwagę wizualną. Kolejny taki sam pendrive nie zwróci niczyjej uwagi, ale już nadanie mu ciekawych kolorów, czy kształtu, z pewnością pomoże wyróżnić się wśród konkurencji. Drugim, aspektem, jest jakość. Nic tak szybko nie rozliczy inwestycji w gadżety, jak sprzęty elektroniczne od których oczekujemy, że będą niezawodnie działać. Ze swojej strony, zapewniamy sprawdzone i chwalone przez klientów gadżety.

Ponieważ głównym narzędziem pracy dla większości branży stały się laptopy, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na gadżety komputerowe. Z pewnością w podróży służbowej czas umilą firmowe słuchawki, a pracę ułatwi rozdzielacz do USB, czy czytnik kart pamięci.

Podczas wyboru gadżetów, możemy postawić na elegancję, którą charakteryzują się gadżety białe oraz czarne, lub poczucie humoru, nadając pamięci USB unikalny kształt, sprytnie nawiązujący do naszej branży – jak ziarenko kawy, ciężarówka, czy butelka wody.

Na każdym z proponowanych przez nas gadżetów w łatwy sposób można umieścić logo firmy, co z pewnością pozytywnie odbije się na jej wizerunku. Pracownicy posługujący się w pełni ologowanym sprzętem sprawiają dużo bardziej profesjonalne wrażenie na swoich klientach, co pomaga w nawiązywaniu korzystnych współprac biznesowych.