Torba na zakupy VINGA Hilo AWARE™, płótno z recyklingu

Torby i plecaki

Jeśli szukasz nie tylko funkcjonalnego, ale też ekologicznego sposobu na zorganizowanie wszystkich swoich zakupów, to torba na zakupy VINGA Hilo AWARE™ jest idealnym produktem dla Ciebie. Wykonana w 70% z bawełny, pochodzącej z recyklingu i w 30% poliestru o gramaturze 400 g/m2, nasza torba łączy w sobie praktyczność i troskę o środowisko. Co więcej, torba posiada wewnętrzną kieszeń na zamek oraz wbudowane cechy oznaczenia AWARE™ potwierdzające wykorzystanie materiałów z recyklingu. Możesz mieć pewność, że Twoje surowce są lepiej wykorzystane. VINGA Hilo AWARE ™ przedstawia innowacyjne rozwiązanie ekologiczne twoich problemów codziennych. Po prostu ciesz się komfortem i łatwością robienia zakupów każdego dnia!

Kod produktu: VG490-06

Wymiar: 49,5 x 18 x 37 cm

Kolor: zielony

Materiał: płótno

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

70.76 zł netto

87.03 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Torba na zakupy, kieszeń na zamek wewnątrz, wykonana w 70% z bawełny pochodzącej z recyklingu i w 30% z poliestru z recyklingu o gramaturze 400 g/m2, posiada wbudowany znacznik AWARE™, który potwierdza wykorzystanie materiałów z recyklingu

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.