Pheebs plecak z powtórnie przetworzonej bawełny i poliestru, 210 g/m²

PODRÓŻ

Plecak ten wykonany jest z mieszanki bawełny pochodzącej z recyklingu i poliestru, ma przednią kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny i wyściełane paski na ramiona. Bawełna poddana recyklingowi pochodzi z tzw. wstępnych odpadów konsumpcyjnych wytwarzanych przez zakłady włókiennicze w trakcie procesu cięcia. Zbliżone do siebie kolory zmieszane są razem, co oznacza, że nie jest wymagane żadne dodatkowe barwienie. Ze względu na charakter bawełny pochodzącej z recyklingu, mogą

Kod produktu: 12058106

Wymiar: 43 x 9 x 34 cm

Kolor: Natural

Materiał: Recycled cotton

Dostępność: 2953 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

64.70 zł netto

79.58 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Plecak ten wykonany jest z mieszanki bawełny pochodzącej z recyklingu i poliestru, ma przednią kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny i wyściełane paski na ramiona. Bawełna poddana recyklingowi pochodzi z tzw. wstępnych odpadów konsumpcyjnych wytwarzanych przez zakłady włókiennicze w trakcie procesu cięcia. Zbliżone do siebie kolory zmieszane są razem, co oznacza, że nie jest wymagane żadne dodatkowe barwienie. Ze względu na charakter bawełny pochodzącej z recyklingu, mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorze. Ta cecha wyraźnie zwiększa autentyczność wyglądu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.