T-Shirt roboczy reklamowy Hi-Vis "Cordoba"

ODZIEŻ

T-Shirt roboczy reklamowy Hi-Vis "Cordoba" to doskonała odblaskowa odzież robocza z logo firmy. dla pracowników remontowych. 100% poliester Oddychający i miękki w dotyku materiał Okrągły dekolt ze ściągaczem Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 RIS-3279-TOM Iss 2 (tylko dla koloru Orange) Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 25 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 100.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

62.88 zł netto

77.34 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz innowacyjnej i niezawodnej odzieży roboczej? Nie szukaj dalej niż nasza reklamowa koszulka robocza Hi-Vis "Cordoba". Jest ona nie tylko dobrze widoczna i odblaskowa, ale także wykonana w 100% z poliestru, dzięki czemu jest oddychająca i miękka w dotyku! Ta koszulka z okrągłym dekoltem ma ściągacze, które zapewniają dodatkową trwałość i wydłużają jej żywotność. Szerokie odblaskowe pionowe i poziome paski z przodu i z tyłu koszulki zapewniają zwiększony poziom widoczności, nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki certyfikacji EN ISO 20471:2013/A1:2016 możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy pozostaną bezpieczni w pracy. Ta koszulka posiada również certyfikat RIS-3279-TOM Iss 2 (tylko dla koloru pomarańczowego). Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodnie z normą EN do 25 cykli prania w temperaturze do 40°C - dzięki czemu wiesz, że ten produkt wytrzyma wiele prań bez utraty odblaskowości lub wydajności. Wreszcie, indywidualne opakowanie zapewnia czystość między użyciami, a plastikowa torba ułatwia przechowywanie w miejscu pracy. Jeśli więc szukasz funkcjonalnej, trwałej odzieży reklamowej, nie szukaj dalej niż reklamowe koszulki robocze Hi-Vis "Cordoba" już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.