Siateczkowa robocza reklamowa kamizelka "Thessaloniki"

ODZIEŻ

Robocza reklamowa kamizelka "Thessaloniki" z siatki to bardzo dobra robocza przewiewna odzież reklamowa na wakacje zaprojektowana na Twoją reklamowy projekt graficzny logo. Siateczkowa robocza reklamowa kamizelka "Thessaloniki" to bardzo dobra robocza przewiewna odzież marketingowa na upał zaprojektowana pod Twoje logo reklamowe. 100% poliester (drobne oczka) Oddychający materiał Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 B3 (praca w ciemności) Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 404.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

25.38 zł netto

31.22 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz skutecznego i stylowego sposobu na przyciągnięcie uwagi do swoich działań marketingowych? Nie szukaj dalej niż wspaniała kamizelka reklamowa Thessaloniki Mesh Work! Super wszechstronna, a jednocześnie lekka i oddychająca, ta kamizelka jest idealna do pracy w upalne dni, gdy komfort i wydajność są kluczowe.

Materiał w 100% poliestrowy jest wykonany z drobnej siateczki z czarnymi krawędziami, aby nadać wyrazistości. Odblaskowe pionowe i poziome paski o szerokości 5 cm biegnące z przodu i z tyłu kamizelki zapewniają dodatkową widoczność. Zapięcie na rzep zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, a norma higieniczna EN 17353:2020 B3 daje pewność, że praca w ciemności będzie bezpieczna. Nie zapominaj, że każda kamizelka jest dostarczana indywidualnie zapakowana w plastikową torbę, gotową do ekspozycji.

Upewnij się, że nie przegapisz tej wspaniałej okazji, aby głośno i dumnie dzielić się nazwą swojej firmy z siatkową kamizelką reklamową "Thessaloniki". Idealna na place budowy, targi, konwencje, wydarzenia specjalne lub inne zajęcia na świeżym powietrzu - możesz śmiało reklamować się na dużą skalę dzięki produktowi zapewniającemu wygodę i trwałość przez cały rok!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.