Mikropolar z krótkim zamkiem

ODZIEŻ

Mikropolar to idealna odzież reklamowa dla pracownika turystyki na Twój logoty firmowy. Cechy: ·100% poliester (mikropolar seria 170) · technologia layer lite ·krótki zamek z osłoną podbródka · prosto wszyte rękawy ·mankiety z polaru

Kod produktu: 821174017

Wymiar: S-4XL

Kolor: Classic Red

Materiał:

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

114.29 zł netto

140.58 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przenieś swoją firmę turystyczną na wyższy poziom dzięki niestandardowemu i wygodnemu mikropolarowi z krótkim zamkiem błyskawicznym! Nasz mikropolar jest wykonany w 100% z tkaniny poliestrowej, która jest lekka i miękka, a jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. Dzięki technologii layer-lite ta odzież nigdy Cię nie obciąży. Krótki zamek błyskawiczny chroni przed żywiołami, nie drażniąc podbródka, a polarowe mankiety zapewniają dodatkowe ciepło i dopasowanie. Nie wspominając o tym, że prosto wszyte rękawy gwarantują nieograniczony ruch - idealny do kręcenia reklamy lub brania udziału w zajęciach na świeżym powietrzu! Zrób trwałe wrażenie na swoich klientach, dodając logo swojej firmy na tym mikropolarze - zapewniając, że Twoja wiadomość podąży za nimi, gdziekolwiek się udadzą. Nie czekaj więc dłużej - zamów swój mikropolar z krótkim zamkiem już teraz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.