Kamizelka robocza odblaskowa "Stuttgart"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Stuttgart" z Twoim firmowym nadrukiem to doskonała odież reklamowa na Twój nietypowy projekt graficzny logo. 100% poliester Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 5 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 409.13

Wymiar: XL,2XL

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

13.47 zł netto

16.57 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Kiedy jeździsz na rowerze po otwartej drodze i czujesz wiatr we włosach, chcesz czuć się całkowicie bezpiecznie. W tym miejscu do gry wkracza kamizelka odblaskowa Stuttgart! Ta lekka złoto-żółta kamizelka robocza jest idealną odzieżą promocyjną dla każdego sklepu rowerowego, aby zapewnić swoim klientom pewność siebie; zaprojektowana z odblaskami, które zwiększają widoczność, ta kamizelka jest kluczowym elementem, jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze. Niezależnie od tego, czy jest to szybki sprint po mieście, czy epicka przejażdżka długodystansowa, załóż kamizelkę odblaskową Stuttgart na plecy i bądź spokojny, wiedząc, że jeździsz z poszanowaniem bezpieczeństwa, reprezentując swój ulubiony sklep.

Ten element odzieży jest nie tylko modnie ciepły, ale służy również jako dobrze widoczny element marketingowy. Prestiżowe logo firmy sprawia, że każdy, kto przechodzi obok, nie może nie zwrócić uwagi na to, jaką firmę powinien wybrać następnym razem, gdy będzie potrzebował zaopatrzenia do swojego rowerowego arcydzieła. Upewnij się, że Twoi klienci wiedzą, że bez względu na ich lokalizację lub porę dnia, ich komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze; kup odblaskową kamizelkę roboczą Stuttgart!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.