Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig"to bardzo dobra odzież reklamowa bezpieczeństwa dla pracowników fizycznych na Twój dowolny napis reklamowy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy EN 17353:2020 Typ A (światło dzienne) dla kolorów Yellow oraz Orange Idealna do rozróżniania poszczególnych grup/osób Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 423.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny niebieski

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

19.88 zł netto

24.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy "Leipzig": odblaskową kamizelkę roboczą, która sprawi, że będziesz widoczny! Ta stylowa i niezawodna kamizelka to niezawodny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Wykonana jest w 100% z poliestru, z czarnymi krawędziami dla maksymalnej widoczności - idealna do rozróżniania grup lub osób. Zapięcie na rzep zapewnia, że kamizelka pozostanie na swoim miejscu bez względu na to, jak ciężko pracujesz. Co więcej, spełnia wymagania klas 1 i 2 normy EN 17353:2020 typu A (światło dzienne) zarówno dla koloru żółtego, jak i pomarańczowego! Wykonuj pracę, zachowując bezpieczeństwo dzięki odblaskowej kamizelce roboczej "Leipzig"!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.