Kamizelka robocza odblaskowa "Karlsruhe"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Karlsruhe" to dokonała odzież reklamowa dla zmotoryzowanych: 100% poliester Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 5 prań w temperaturze do 40°C

Kod produktu: 410.13

Wymiar: XL,2XL

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

13.68 zł netto

16.83 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Upewnij się, że jesteś widoczny i zachowaj bezpieczeństwo podczas pracy dzięki odblaskowej kamizelce roboczej "Karlsruhe" Wykonana w 100% z poliestru, z rzepem do szybkiego zapinania i odblaskowymi pionowymi i poziomymi paskami (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu, kamizelka ta zapewnia widoczność nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dodatkowo, kamizelka jest zgodna z normami EN ISO 20471:2013/A1:2016 i gwarantuje zachowanie właściwości odblaskowych po pięciu praniach w temperaturze do 40°C. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem budowlanym, malarzem, dostawcą czy ochroniarzem - Karlsruhe jest niezbędna dla każdego, kto spędza długie godziny na zewnątrz w zmiennych warunkach. Kup Karlsruhe już dziś! Bądź widoczny na każdym kroku!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.