Kamizelka robocza odblaskowa "Hamburg"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Hamburg"z reklamowym nadrukiem to doskonała odzież ochronna reklamowa na budowę dla pracowników. 100% poliester Pełen zamek błyskawiczny Wielofunkcyjna: kieszeń na dokumenty, duża kieszeń na telefon, 2 kieszenie zapinane na rzepy, uchwyt na długopis Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471: 2013/A1: 2016 RIS-3279-TOM Iss 2 (tylko dla koloru Orange) Dla kolorów Neon Green i Neon Pink: EN 17353: 2020 typ AB3, inne kolory: EN 17353: 2020 typ B3 Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 25 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 403.13

Wymiar: S-3XL

Kolor: pomarańczowo - granatowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

41.25 zł netto

50.74 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Chcesz zwrócić uwagę na logo swojej firmy? Nie szukaj dalej niż odblaskowa kamizelka robocza "Hamburg" Ta reklamowa odzież robocza jest stylowa, niezawodna i skuteczna. Wykonana w 100% z poliestru z pełnym zamkiem błyskawicznym, zawiera wiele wielofunkcyjnych funkcji - takich jak kieszeń na dokumenty, duża kieszeń na telefon, 2 kieszenie zapinane na rzep i uchwyt na długopis - zaprojektowanych tak, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz podczas długich dni w pracy. Aby zapewnić dodatkową widoczność podczas noszenia tej kamizelki, zarówno z przodu, jak i z tyłu znajdują się odblaskowe pionowe i poziome paski o szerokości 5 cm, zapewniające maksymalne odbicie. Zgodnie z normami EN ISO 20471: 2013/A1: 2016, kamizelka zapewnia zdumiewający blask w warunkach słabego oświetlenia. Dopełnieniem jej wielu niesamowitych cech jest to, że jest pakowana pojedynczo w plastikowe torby, a producent gwarantuje jej właściwości odblaskowe przez 25 cykli prania w temperaturze do 40°C. Przygotuj się na pokazanie swojego logo z odblaskową kamizelką roboczą "Hamburg"

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.