Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Ochronna kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund" to najlepsza robocza odzież reklamowa zabezpieczająca przed wypadkiem pracownika z logo firmy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliow

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny zielony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Chcesz przenieść swój biznes na wyższy poziom i zachować bezpieczeństwo? Nie szukaj dalej niż odblaskowa kamizelka robocza Dortmund! Ta elegancka, nowoczesna kamizelka jest idealna dla wykwalifikowanych pracowników remontowych, którzy potrzebują stylowego wyglądu. Ma czarne krawędzie i zapięcie na rzep dla wygody i komfortu. A dzięki odblaskowym pionowym i poziomym paskom zapewnia zwiększoną widoczność z odległości do 500 stóp! Ponadto spełnia normy EN 17353:2020 Typ B3, dzięki czemu możesz pracować z pewnością, wiedząc, że ta kamizelka przekracza wymogi bezpieczeństwa. Wykonana w 100% z poliestru, ta wytrzymała kamizelka robocza z pewnością przetrwa najcięższe zadania. Każda sztuka jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę, dzięki czemu idealnie nadaje się do oryginalnych projektów graficznych z logo firmy lub dowolnym brandingiem! Przygotuj się na wyróżniającą się kamizelkę odblaskową Dortmund - zamów ją już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.