Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund" to bardzo praktyczna reklamowa odzież bezpieczeństwa dla robotników idealna na widoczne logo reklamowe. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliow

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny czerwony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy odblaskową kamizelkę roboczą "Dortmund": idealne połączenie bezpieczeństwa i stylu. Nie martw się o bezpieczeństwo swojego zespołu podczas pracy, kamizelka odblaskowa "Dortmund" zapewnia im widoczność dzięki odblaskowym pionowym i poziomym paskom z przodu i z tyłu. Ta kamizelka jest wykonana w 100% z poliestru z czarnymi krawędziami dla dodatkowej trwałości i zapięciem na rzep, które zapewnia dokładne dopasowanie. Jest w pełni zgodna z normą EN 17353: 2020 Typ B3, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa potrzebne do pełnej ochrony.

Jest to również idealny wybór dla wykwalifikowanych pracowników naprawczych, którzy chcą pochwalić się logo swojej firmy przy maksymalnej widoczności. Nadrukowane na tej kamizelce odblaskowej logo przyciągnie uwagę, zwiększy rozpoznawalność i będzie widoczne nawet z daleka! Co więcej, kamizelki są pakowane pojedynczo w plastikową torbę, aby zapewnić ich czystość i jakość w momencie zakupu.

Przenieś swoją odzież roboczą na wyższy poziom, wybierając naszą odblaskową kamizelkę roboczą "Dortmund"! Kup ją już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.