Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Firmowa kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund" dla pracowników z logo firmy to bardzo dobra odzież reklamowa dla firmy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliow

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: niebieski

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy odblaskową kamizelkę roboczą "Dortmund", idealny dodatek do codziennego uniformu. Kamizelka wykonana jest w 100% z poliestru i posiada odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu, dzięki czemu jest idealna do zapewnienia wysokiej widoczności w warunkach słabego oświetlenia. Posiada również czarne krawędzie z zapięciem na rzep, co zwiększa komfort i wygodę. Ponadto ta niesamowita kamizelka robocza posiada certyfikat EN 17353: 2020 Typ B3, co oznacza, że zawsze możesz zaufać jej jakości.

Ale to nie wszystko! Odblaskowa kamizelka robocza "Dortmund" pozwala również na oryginalny projekt graficzny logo firmy - świetna wiadomość zwłaszcza dla wykwalifikowanych pracowników naprawczych, którzy są dumni z tego, jak wyglądają podczas ciężkiej pracy, aby wykonać swoje zadania. Co więcej, każda kamizelka jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zabrudzenia lub kurz wpłyną na doskonałość produktu.

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby poprawić swoją widoczność w każdych warunkach oświetleniowych - zamów odblaskową kamizelkę roboczą "Dortmund" już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.