Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Kamizelka odblaskowa "Dortmund" to niezbędna reklamowa odzież robocza dla pracowników idealna na oryginalny logotyp firmowy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliow

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny granatowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy niesamowitą odblaskową kamizelkę roboczą Dortmund! Ta niezwykle wszechstronna kamizelka spełnia wszystkie potrzeby związane z bezpieczeństwem. Wykonana w 100% z poliestru z czarną lamówką i zapięciem na rzep, kamizelka posiada odblaskowe pionowe i poziome pasy o szerokości 5 cm z przodu i z tyłu, które są zgodne z normą EN 17353:2020 Typ B3. A kiedy skończysz swoje zadanie, po prostu złóż kamizelkę, aby ją schować - ponieważ każda z nich jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę.

Ale jeśli używasz tej kamizelki w zespole pracowników, dlaczego nie skorzystać z jej doskonałego potencjału reklamowego? Prosta konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do dodania dowolnego logo lub grafiki! Wyróżnij swoją markę dzięki kamizelce odblaskowej Dortmund i wyróżnij się z tłumu. Kup ją już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.