Kamizelka odblaskowa Family Pack

ODZIEŻ

Kamizelka odblaskowa Family Pack to idealna odzież reklamowa dla rodzinne wycieczki z odblaskowym logo reklamowym. 100% poliester Żółta torba zapinana na rzepy z uchwytem do przenoszenia Idealna do dekoracji Torba zawiera 4 kamizelki odblaskowe w żółtym kolorze (2 dla dorosłych; 2 dla dzieci: 1x S (7-12 lat) i 1x XS (3-6 lat)) Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 (dorośli) i EN 17353:2020 (dzieci) Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 5 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 419.13

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

51.75 zł netto

63.65 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zapewnij dodatkową ochronę podczas rodzinnych wycieczek dzięki naszej kamizelce odblaskowej Family Pack! Ten wykonany w 100% z poliestru pakiet bezpieczeństwa to idealna odzież promocyjna do aktywności na świeżym powietrzu. Wyściełana żółta torba zapinana na rzep posiada wygodny uchwyt do przenoszenia i obejmuje dwa rozmiary - S (dla maluchów w wieku 7-12 lat) i XS (idealny dla dzieci w wieku 3-6 lat). Same kamizelki odblaskowe są zapinane na rzep z odblaskowymi pionowymi i poziomymi paskami (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu - zapewniając widoczność 360° podczas codziennych czynności. Ponadto producent gwarantuje, że kamizelki pozostaną odblaskowe do 5 cykli prania w temperaturze 40°C. Możesz więc zachować bezpieczeństwo podczas wszystkich rodzinnych przygód! Kup kamizelkę odblaskową Family Pack już teraz i odkrywaj świat jak nigdy dotąd.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.