Dziecięca Kamizelka Odblaskowa na zamek "Aalborg"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa na zamek "Aalborg" to dobrej jakości popularna odzież reklamowa dla dziecka z logo szkoły. 100% poliester Pełen zamek błyskawiczny Czarne krawędzie Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 412.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny zielony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

21.51 zł netto

26.46 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aalborg" z zamkiem błyskawicznym to rewolucyjny sposób na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i ochrony. Wyposażona w odblaskowe paski z przodu i z tyłu, kamizelka ta zapewnia zwiększoną widoczność wszystkim użytkownikom w warunkach słabego oświetlenia. Wysokiej jakości materiał w 100% z poliestru jest odporny na zużycie i ma wyjątkowo grubą czarną krawędź zapewniającą trwałość. Posiada również pełny zamek błyskawiczny dla łatwej regulacji na różnych rodzajach warstw odzieży. Ponadto "Aalborg" jest wykonany zgodnie z normą branżową EN 17353: 2020, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo podczas wieczornych lub nocnych godzin. Nie ma lepszego sposobu, aby pomóc rodzicom w zapewnieniu bezpieczeństwa ich dzieciom niż ta stylowa, w pełni funkcjonalna kamizelka! Każda kamizelka jest indywidualnie pakowana w przezroczystą plastikową torbę, dzięki czemu idealnie nadaje się również na prezent. Kup "Aalborg" już dziś i zapewnij swoim dzieciom najlepszą możliwą ochronę!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.