Dziecięca kamizelka odblaskowa na zamek "Aalborg"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa na zamek "Aalborg" to bardzo dobra odzież reklamowa z fajnym odblaskowym dowolnym nadrukiem dla dzieci. 100% poliester Pełen zamek błyskawiczny Czarne krawędzie Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 412.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny różowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

21.51 zł netto

26.46 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz sposobu na zapewnienie bezpieczeństwa swoim maluchom podczas ich aktywnych dni? Nie szukaj dalej niż nasza kamizelka odblaskowa dla dzieci "Aalborg"!

Wykonana w 100% z poliestru, ta lekka kamizelka jest wyposażona w zamek błyskawiczny i ma czarne krawędzie o eleganckim wyglądzie. Dzięki odblaskowym pionowym i poziomym paskom o szerokości 5 cm z przodu i z tyłu, kamizelka ta zapewnia doskonałą widoczność. Przetestowana pod kątem zgodności z europejską normą bezpieczeństwa EN 17353: 2020, nasza kamizelka jest również indywidualnie pakowana w plastikową torbę.

Ten "Aalborg" to idealny dodatek do garderoby Twojego ulubieńca! Nie tylko wygląda stylowo, ale zapewnia niezawodną ochronę przed zagrożeniami podczas aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki jasnym kolorom i modnym wzorom, ta kamizelka sprawi, że Twoje dziecko wyróżni się z tłumu - jednocześnie zapewniając mu bezpieczeństwo.

Ciesz się spokojem ducha, wiedząc, że Twoje dziecko będzie świecić bezpieczeństwem, gdziekolwiek się uda. Kup naszą kamizelkę odblaskową dla dzieci "Aalborg" już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.