Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" to bardzo dobra reklamowa odzież bezpieczeństwa dla dzieci z reklamowym napisem. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 416.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fioletowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

17.06 zł netto

20.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Kamizelka odblaskowa Aarhus została zaprojektowana z myślą o dzieciach, motywując je do tego, aby zawsze były widoczne podczas ruchu. Tkanina w 100% poliestrowa i czarne krawędzie będą służyć przez długi czas, chroniąc maluchy i odbijając światło w każdym świetle. Zapięcie na rzep zapewnia maluchowi poczucie bezpieczeństwa, a odblaskowe pionowe i poziome paski o szerokości 5 cm z przodu i z tyłu sprawiają, że jest widoczny bez względu na to, jak ciemno się robi! A co najlepsze, posiada certyfikat EN 17353:2020 Typ B3: możesz być pewien, że ta kamizelka jest gotowa zapewnić najwyższą ochronę Twojemu małemu poszukiwaczowi przygód! Indywidualnie zapakowana w plastikową torbę sprawia, że ta kamizelka jest idealna na prezent lub do dzielenia się z innymi. Dlaczego więc czekać? Przygotuj się na bezpieczeństwo swojej rodziny dzięki kamizelce odblaskowej Aarhus już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.