Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

.Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" to bardzo dobra odzież bezpieczeństwa dla dzieci na Twoje odblaskowe widoczne logo reklamowe. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 416.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: granatowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

17.06 zł netto

20.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zadbaj o bezpieczeństwo i widoczność swoich maluchów podczas odkrywania wspaniałych plenerów w dobrym stylu! Nasza kamizelka odblaskowa Aarhus to stylowy i praktyczny sposób na zapewnienie widoczności dzieci podczas zabawy lub spaceru po zmroku. Kamizelka jest wykonana w 100% z poliestru, ma czarne krawędzie i zapięcie na rzep ułatwiające zakładanie. Paski z materiału odblaskowego z przodu i z tyłu zapewniają doskonałą widoczność, nawet z dużej odległości - certyfikat EN 17353:2020 Typ B3 gwarantuje, że są one zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa. Każda kamizelka jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę, gotową do podarowania lub przechowywania. Pozwól swoim dzieciom bezpiecznie bawić się po zmroku dzięki naszym kamizelkom odblaskowym Aarhus!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.