Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca ochronna kamizelka odblaskowa "Aarhus" to bardzo dobra odzież reklamowa dla dzieci na Twoją reklamę. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 416.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: jasny różowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

17.06 zł netto

20.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Jeśli szukasz stylu i bezpieczeństwa, nie szukaj dalej niż nasza kamizelka odblaskowa dla dzieci "Aarhus"! Ta wyjątkowa kamizelka posiada odblaskowe pionowe i poziome paski w jasnym i wesołym kolorze, dzięki czemu każdy będzie dokładnie wiedział, gdzie znajduje się Twoje dziecko - nawet w ciemności. Tymczasem czarne krawędzie zapewniają odrobinę klasy, która wyróżnia tę kamizelkę. Posiada również wygodne zapięcie na rzep i jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę dla maksymalnej wygody. Kamizelka spełnia wymogi bezpieczeństwa EN 17353:2020 typ B3, dzięki czemu idealnie nadaje się na nocne spacery, przejażdżki rowerowe lub wypady na kemping z mamą i tatą. Ponadto, ponieważ posiada logo naszej firmy, członkowie Twojej rodziny będą wyglądać stylowo, jednocześnie promując Twoją firmę, gdziekolwiek się udadzą! Twoje dzieci pokochają tę jedyną w swoim rodzaju kamizelkę podczas każdej przygody - więc nie czekaj i kup dziecięcą kamizelkę odblaskową "Aarhus" już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.