Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aalborg"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aalborg" to bardzo dobra odzież reklamowa dla dziecka na wycieczkę szkolną z fajnym reklamowym nadrukiem. 100% poliester Czarne krawędzie Pełen zamek błyskawiczny Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 413.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny niebieski

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.56 zł netto

27.75 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz dobrze widocznej i trwałej odzieży ochronnej dla swojej marki? Nie szukaj dalej niż nasza dziecięca kamizelka odblaskowa "Aalborg". Jest wykonana w 100% z poliestru, ma czarne krawędzie dla wysokiej jakości wykończenia i pełny zamek błyskawiczny dla dodatkowej wygody. Kamizelka posiada również odblaskowe pionowe i poziome paski o szerokości 5 cm z przodu i z tyłu - zapewniając dzieciom doskonałą widoczność we wszystkich sytuacjach słabego oświetlenia. Ponadto kamizelka posiada certyfikat zgodności z normą EN 17353:2020, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zapewniasz najlepszą ochronę. Wreszcie, każda kamizelka jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę i doskonale nadaje się do rozdawania podczas wydarzeń lub przechowywania w domu lub samochodzie, aby mieć ją pod ręką w razie potrzeby. Dzięki lekkiej konstrukcji, najwyższej jakości materiałowi i imponującej technologii odblaskowej, ta dziecięca kamizelka odblaskowa jest idealnym wyborem do promowania Twojej firmy!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.