Handle-Guard antybakteryjna osłona ochronna

OCHRONA I HIGIENA

Idealny, chroniący Cię towarzysz! Oferowany w opakowaniu po dwie sztuki, Handle-Guard mocowany jest nad uchwytami, dzięki czemu można go używać bez bezpośredniego angażowania rąk. Sprawdza się wszędzie — od wózków sklepowych po sprzęt sportowy. Można go nawet odwrócić i używać do przenoszenia kilku toreb na zakupy. Zawiera technologię antybakteryjną Biomaster, która zapewnia ochronę przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów przez cały okres użytkowania produktu. Wypr

Kod produktu: 21025882

Wymiar: 8,8 x 4 x 2,5 cm

Kolor: Szary

Materiał: 99% Polipropylen, 1% Antibacterial additive

Dostępność: 10000 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

16.70 zł netto

20.54 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Idealny, chroniący Cię towarzysz! Oferowany w opakowaniu po dwie sztuki, Handle-Guard mocowany jest nad uchwytami, dzięki czemu można go używać bez bezpośredniego angażowania rąk. Sprawdza się wszędzie — od wózków sklepowych po sprzęt sportowy. Można go nawet odwrócić i używać do przenoszenia kilku toreb na zakupy. Zawiera technologię antybakteryjną Biomaster, która zapewnia ochronę przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów przez cały okres użytkowania produktu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.