Zestaw narzędzi LORI

Narzędzia

LORI to zestaw narzędzi w obudowie w kształcie ciężarówki. Wewnątrz znajdują się: uchwyt, cztery wkrętaki precyzyjne i dziesięć różnych bitów.

Kod produktu: 29164-01

Wymiar: 161 x 82 x 65 mm

Kolor: biały

Materiał: tworzywo, metal

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

25.90 zł netto

31.86 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Jesteś majsterkowiczem i szukasz idealnego zestawu narzędzi? Nie szukaj dalej! Zestaw narzędzi LORI oferuje unikalne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z naprawami domowymi. Ta walizka w kształcie ciężarówki z pewnością będzie przyciągać wzrok w każdym pomieszczeniu. Wewnątrz znajdują się cztery precyzyjne śrubokręty i dziesięć różnych końcówek, dzięki czemu można wykonać nawet najtrudniejsze prace. Dzięki LORI nie musisz się martwić o uszkodzenie części lub zgubienie akcesoriów - mamy wszystko pod kontrolą! Wszystkie nasze bity i wkrętaki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie zużywają się łatwo, a nasze ergonomiczne uchwyty zapewniają maksymalny komfort podczas ich używania. Niezależnie od tego, czy wymieniasz szufladę, przełącznik światła, czy naprawiasz coś innego w domu, zestaw narzędzi LORI jest dokładnie tym, czego potrzebujesz do udanego projektu naprawy! W końcu wierzymy w dawanie majsterkowiczom odpowiednich narzędzi, aby mogli wykonywać swoją pracę z pewnością siebie. Chwyć swój zestaw LORI już dziś i zacznij z łatwością radzić sobie z trudnymi pracami naprawczymi!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.