Opaska samozaciskowa BONDO

Narzędzia

Samozaciskowa opaska odblaskowa sprawi, że będziesz widoczny zawsze i wszędzie. Logo nadrukujemy na powierzchni opaski. UWAGA-przy towarze poznakowanym nie pakujemy w worki po 10 sztuk, tylko w karton zbiorczy po 100 sztuk.

Kod produktu: 20304-07

Wymiar: 299 x 30 x 3 mm

Kolor: pomarańczowy

Materiał: tworzywo

Dostępność: 27061 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.70 zł netto

2.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy samozaciskową opaskę na ramię BONDO - niezbędny dodatek dla każdego, kto chce pozostać bezpieczny i widoczny, niezależnie od tego, czy biegasz rano, spacerujesz w nocy, czy chcesz zrobić odważne oświadczenie. Żywy materiał odblaskowy został zaprojektowany tak, aby przyciągać uwagę, a dodatkowo ma samozaciskową konstrukcję, która pomaga mocno przylegać do ramienia. Co więcej, jeśli potrzebujesz oznakowanych towarów na żądanie, możemy dostarczyć 100 sztuk w jednym zbiorczym kartonie - idealne dla dużych firm lub organizacji, które chcą wyeksponować swoją markę. Niezależnie od tego, czy jesteś sponsorem organizacji, czy osobą prywatną, która chce zwiększyć bezpieczeństwo, BONDO oferuje stylowe i bezpieczne rozwiązanie, które pomoże Ci być widocznym bez względu na porę dnia i nocy!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.