Stojak do telefonu Gimo

Gadżety tematyczne

Stojak to idealny gadżet na Twoje indywidualne hasło reklamowe!

Kod produktu: R64297.02

Wymiar: 77 x 145 x 107

Kolor: czarny

Materiał: ABS

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Royal Design

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

8.90 zł netto

10.95 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Składana i Regulowana Podstawka do Telefonu – Niezbędnik Profesjonalisty

Czy wiesz, jak ważna jest ergonomia podczas długich godzin pracy przy biurku? Oczywiście, że wiesz! Dlatego właśnie stworzyliśmy Składaną i Regulowaną Podstawkę do Telefonu – Twój nowy towarzysz każdej tele- oraz wideokonferencji.

Kluczowe Cechy Produktu:

Design Pełen Innowacji

  • Składana i elastyczna - nasza podstawka dopasuje się do Twoich potrzeb. Regulacja kąta nachylenia pozwala na ustawienie smartfona w idealnej pozycji, zapewniając optymalny ogląd ekranu bez konieczności trzymania telefonu w ręku.
  • Ażurowa konstrukcja - przemyślne przestrzenie umożliwiają ładowanie telefonu nawet podczas korzystania z podstawki, co jest idealne dla tych, którzy nie lubią kompromisów między funkcjonalnością a efektywnością.

Twoje Komfortowe Biuro, Gdziekolwiek Jesteś

Niezależnie od tego, czy pracujesz z domu, czy z dowolnej lokalizacji na świecie – nasza podstawka zapewni Ci stacjonarny komfort w każdej sytuacji. Składany design umożliwia szybkie i łatwe przenoszenie, nie zajmując wiele miejsca w torbie.

Solidność i Stabilność

Stworzona z myślą o bezpieczeństwie Twojego urządzenia; stabilna konstrukcja zapobiega przypadkowym upadkom, nawet podczas intensywnego użytkowania.

Dla Pracowników i Klientów

Dbasz o wizerunek swojej firmy? Podaruj swoim pracownikom lub klientom podstawkę z możliwością nadruku – pokaż, że cenisz zarówno ergonomię, jak i personalizację w relacjach biznesowych.

Na Czym Skorzystasz?

  • Komfort podczas każdej formy komunikacji biznesowej.
  • Elegancja i profesjonalizm, którymi zaimponujesz swojej sieci kontaktów.
  • Huśtawka w obieg informacji – telefon zawsze naładowany i gotowy do działania.
  • Wyrafinowana prezentacja, która podkreśli Twoje zamiłowanie do detali.

Nie pozwól, by Twoje smartfonowe doświadczenia były ograniczone przez konieczność ciągłego ładowania czy niewygodną pozycję. Zainwestuj w Składaną i Regulowaną Podstawkę do Telefonu – gdzie funkcjonalność spotyka się z elegancją. Czy nie jest to doskonały wybór dla profesjonalisty takiego jak Ty?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.