Powerbank 4000 mAh Pep

Elektronika

Wąski, lekki, aluminiowy power bank z litowo-polimerowym akumulatorem klasy A o pojemności 4000 mAh. Kontrolka LED świeci się podczas ładowania i pokazuje stan naładowania power banku. Moc pobierana 5 V/1 A, moc wyjściowa 5 V/1 A. W zestawie z kablem USB. Pakowany w białe pudełko upominkowe.

Kod produktu: 13424502

Wymiar: 10,9 x 6,8 cm

Kolor: Błękit królewski

Materiał: Aluminium

Dostępność: 20554 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

44.19 zł netto

54.35 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Witamy w Powerbank 4000 mAh Pep, idealnym partnerze w podróży. Teraz możesz ładować wszystkie swoje urządzenia bez obaw o wyczerpanie baterii. Ten smukły i lekki aluminiowy powerbank ma mocną baterię litowo-polimerową klasy A o pojemności 4000 mAh, która zasili każde potrzebne urządzenie. Dzięki mocy wejściowej 5 V/1 A i mocy wyjściowej 5 V/1 A, z pewnością szybko i skutecznie wykona swoją pracę. Ponadto nasza dioda LED świeci podczas ładowania i pokazuje stan ładowania - dzięki czemu wszystko jest bardzo proste! A gdyby tego było mało, jest również wyposażony w kabel USB, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz, gdy jesteś w ruchu. Powerbank 4000 mAh Pep jest zapakowany w białe pudełko upominkowe, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent dla przyjaciół i rodziny! Na co więc czekasz? Przygotuj się na zasilanie zawsze i wszędzie z Powerbank 4000 mAh Pep!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.