Powerbank 4000 mAh Pep

Elektronika

Wąski, lekki, aluminiowy power bank z litowo-polimerowym akumulatorem klasy A o pojemności 4000 mAh. Kontrolka LED świeci się podczas ładowania i pokazuje stan naładowania power banku. Moc pobierana 5 V/1 A, moc wyjściowa 5 V/1 A. W zestawie z kablem USB. Pakowany w białe pudełko upominkowe.

Kod produktu: 13424500

Wymiar: 10,9 x 6,8 cm

Kolor: Czarny

Materiał: Aluminium

Dostępność: 21467 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

44.19 zł netto

54.35 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy Powerbank 4000 mAh Pep - niezawodnego towarzysza życia w podróży. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, wyruszasz w drogę, czy po prostu robisz zakupy, ten smukły, lekki aluminiowy powerbank jest idealnym narzędziem do ładowania dowolnego urządzenia. Dzięki innowacyjnemu akumulatorowi litowo-polimerowemu klasy A o pojemności 4000 mAh i mocy wejściowej/wyjściowej 5 V/1 A, już nigdy nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Ponadto dioda LED informuje o ładowaniu urządzenia i pokazuje dokładny stan naładowania powerbanku. Co więcej, jest nawet wyposażony w kabel USB, dzięki czemu można go łatwo podłączyć w dowolnym miejscu. Wszystko to wygodnie zapakowane w eleganckie białe pudełko. Przygotuj się na zasilanie z Powerbank 4000 mAh Pep!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.