Douszne słuchawki bezprzewodowe z panelem słonecznym Skywave

Elektronika

Innowacyjne douszne słuchawki bezprzewodowe Skywave z logo firmy zostały zaprojektowane, aby ułatwić Ci życie. Wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth 5.3, słuchawki te są gotowe na muzyczne przygody Twojego życia.

Kod produktu: P331.021

Wymiar: 59 x 26 x 83 cm

Kolor: czarny

Materiał: plastik z recyklingu

Dostępność: 2 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

170.81 zł netto

210.10 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Bezprzewodowe słuchawki douszne Skywave ze zintegrowanym panelem słonecznym pozwalają cieszyć się muzyką bez obawy o wyczerpanie baterii. Oferując funkcje Bluetooth 5.3, szybkość ładowania słonecznego 5 V / 0,05 A oraz wbudowany mikrofon z funkcją odbierania połączeń, słuchawki te zapewnią Ci łączność i gotowość do działania. Ciesz się nawet pięciogodzinnym czasem odtwarzania przy średniej głośności i zasięgiem do 10 m, wystarczającym do słuchania większości muzyki z lewej i prawej strony. Dla większego spokoju słuchawki są wykonane z ABS pochodzącego z recyklingu, certyfikowanego przez RCS, z całkowitą zawartością materiałów pochodzących z recyklingu obliczoną na podstawie całkowitej masy przedmiotu wynoszącej 19%. Słuchawki są dostarczane w pudełku z papieru pakowego z certyfikatem FSC, a dołączony kabel TPE z recyklingu z certyfikatem RSC został wykonany z myślą o zrównoważonym rozwoju. Bezprzewodowe słuchawki douszne Skywave ze zintegrowanym panelem słonecznym pozwalają cieszyć się muzyką bez baterii i pomagają chronić nasze środowisko.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.