Szklana klepsydra

Ekologiczne

Witamy w czarującym świecie szklanych klepsydr! Nasza piękna trzyminutowa szklana klepsydra jest eleganckim czasomierzem wykonanym z borokrzemianu, najwyższej jakości szkła i idealnie pasuje do drewnianej obudowy. Ponadczasowy element na wszystkie wyjątkowe chwile.

Kod produktu: V1332-00

Wymiar: Ø4,2 x 8,1 cm

Kolor: neutralny

Materiał: szkło borokrzemowe, drewno

Dostępność: 17 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

14.89 zł netto

18.31 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz ponadczasowego i wyrafinowanego sposobu na dodanie mody do swojego życia? Nie szukaj dalej niż ta wyjątkowa szklana klepsydra, umieszczona w pięknej drewnianej obudowie. Dzięki zwietrzałemu wzornictwu jest idealnym dodatkiem do każdego domu lub biura.
Ta wykwintna klepsydra wykonana jest ze starannie wykonanego i odpornego na ciepło szkła borokrzemowego, zapewniając zapierający dech w piersiach wyświetlacz wewnątrz drewnianej obudowy. Dzięki automatycznemu ustawieniu czasu na trzy minuty, możesz podziwiać hipnotyzujący obraz piasku powoli przesypującego się z jednej komory do drugiej.
Szklana klepsydra to piękny sposób na dodanie czegoś wyjątkowego do swojego życia. To świetny początek rozmowy i zawsze przyciąga uwagę, gdy jest obecna w pokoju. Co więcej, jest to idealny dodatek do każdego domu, biura lub miejsca pracy, dodając odrobinę wyrafinowania i ponadczasowego designu. Podaruj sobie stylowy prezent w postaci tej oszałamiającej szklanej klepsydry!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.