Pojemnik TOGO 700 ml + 700 ml

Dom

Pojemnik z wnętrzem ze stali nierdzewnej podzielony na dwie komory, które składamy jedną na drugą, co zapewnia poręczne i wygodne przenoszenie dwudaniowych posiłków. Górna komora wyposażona w uszczelkę. Uchwyty z tworzywa sztucznego z możliwością złożenia. Łączna pojemność: 1400 ml.

Kod produktu: 17632-01

Wymiar: ⌀ 148 x 148 mm

Kolor: biały

Materiał: metal, tworzywo

Dostępność: 3284 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

45.00 zł netto

55.35 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy pojemnik TOGO 700 ml + 700 ml, Twój towarzysz podczas posiłków! Ten pojemnik typu "dwa w jednym" ma wnętrze ze stali nierdzewnej, które jest podzielone na dwie komory, co zapewnia łatwe i wygodne przechowywanie. Górna komora jest nawet wyposażona w dodatkową uszczelkę, aby zapewnić, że cała żywność pozostanie bezpieczna i świeża. Niezależnie od tego, czy szukasz pojemnika do transportu dwóch dań, czy chcesz przechowywać różne składniki w tym samym pudełku, ten poręczny pojemnik TOGO zapewni Ci wszystko. Dzięki lekkiej konstrukcji i składanym plastikowym uchwytom można go łatwo przechowywać, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Ponadto, dzięki całkowitej pojemności 1400 ml, wiesz, że Twoje posiłki będą miały dużo miejsca! Życie jest już wystarczająco zajęte - nie martw się o wiele pojemników na każdy posiłek - po prostu chwyć jeden i pozwól pojemnikowi TOGO wykonać całą ciężką pracę.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.