Zakreślacz TRIANGLE

Do pisania

Zakreślacz w formie trójkąta. Wygodny i praktyczny. Posiada trzy kolory zakreślacza: żółty, zielony i różowy. Logo nanosimy na powierzchnię zakreślacza metodą tampodruku.

Kod produktu: 19043-01

Wymiar: 90 x 80 x 12 mm

Kolor: biały

Materiał: tworzywo

Dostępność: 19712 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.95 zł netto

3.63 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opisZakreślaj notatki i organizuj swoją pracę za pomocą zakreślacza TRIANGLE! Ten wygodny i praktyczny trójkątny kształt idealnie pasuje do dłoni, dzięki czemu można łatwo podkreślić dowolne słowo lub linię. I nie martw się o powtarzające się kolory - ten zakreślacz ma trzy charakterystyczne odcienie: żółty, zielony i różowy. Już nigdy nie pomylisz, którego koloru używasz!

Nasza technologia tampodruku pozwala nam nanieść logo bezpośrednio na powierzchnię zakreślacza, nadając mu spersonalizowany charakter. A jeśli chcesz promować świadomość swojej firmy, rozdawaj je na targach lub wystawach - na pewno przyciągną uwagę! Kup teraz zakreślacz TRIANGLE do pracy lub zabawy. Dzięki praktycznemu kształtowi i żywym kolorom z pewnością rozświetli Twój dzień.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.