Długopis touch TIN 2

Do pisania

Metalowy długopis, posiadający końcówkę do ekranów dotykowych, w kolorze czarnym. Zrobiony został z materiałów, które są wytrzymałe i zapewniają komfort podczas korzystania z niego. Wkład długopisu jest w kolorze niebieskim. Przez możliwość umieszczenia na nim własnego logo oraz elegancki wygląd, świetnie sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego.

Kod produktu: 19610-02

Wymiar: 136 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: czarny

Materiał: metal

Dostępność: 136607 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.69 zł netto

2.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Witamy w zupełnie nowym świecie wygody z piórem dotykowym TIN 2! To smukłe, lekkie metalowe pióro umożliwia interakcję z dowolnym urządzeniem z ekranem dotykowym z niezwykłą precyzją i dokładnością. Zapomnij o nieprzyjemnych błędach związanych ze szczypaniem - elegancko kolorowa końcówka rysika zwiększa kontrolę podczas pisania lub rysowania na urządzeniu, dzięki czemu każde pociągnięcie jest perfekcyjnie wykonane.

Nie trzeba też już gubić skuwki pióra - wystarczy "przekręcić" jej środek, aby odsłonić letni, niebieski wkład z atramentem, który doda przyjemnego akcentu wizualnego do wyświetlacza urządzenia. Co więcej, jego niezwykle praktyczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort podczas pisania na telefonie, tablecie lub laptopie. Kup pióro dotykowe TIN 2 już dziś i otwórz przed sobą świat nieograniczonych możliwości!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.