Długopis KOSMOS

Do pisania

Długopis KOSMOS w pięknym granatowym kolorze, wykonany z metalu. Korpus wykonany z aluminium posiada dwa srebrne ringi w formie ozdoby. Produkt, który znakomicie nadaje się do każdego biura, gabinetu, ale również świetnie sprawdzi się podczas szkoleń. Długopis KOSMOS wyjątkowo dobrze spełni swoją rolę jako gadżet reklamowy, ponieważ istnieje możliwość umieszczenia na nim własnego logo.

Kod produktu: 19600-03

Wymiar: 137 x ⌀ 10 mm

Kolor: niebieski

Materiał: metal

Dostępność: 466472 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.99 zł netto

2.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zdobądź elegancki i klasyczny długopis KOSMOS. Doskonale łącząc ponadczasowy design, poręczność i wysokiej jakości materiały, jest to idealne akcesorium, które zawsze można mieć w kieszeni lub szufladzie biurka. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, który zapewnia płynne pisanie dzięki metalowej konstrukcji, nigdy nie będziesz bez idealnego narzędzia do zapisywania pomysłów. I dlaczego na tym poprzestać? Długopis KOSMOS można również spersonalizować za pomocą własnego logo, aby uzyskać wyrazisty element, który z pewnością przyciągnie uwagę i podziw, gdziekolwiek się pojawi. Nie przegap okazji - zdobądź długopisy KOSMOS już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.