Długopis Cosmo

Do pisania

Aluminiowy szary długopis COSMO. Długopis doskonale nadaje się do każdego, biura, gabinetu czy uczelni, a także na konferencje czy szkolenia lub eventy. Klasyczny i estetyczny wygląd oraz wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Istnieje możliwość dodania własnego logo, dlatego świetnie sprawdzi się jako reklama Twojej działalności. UWAGA: Minimalna ilość zamówienia: 100 szt.; wielokrotność zamówienia: 50 szt

Kod produktu: C-22

Wymiar: 135 mm x 10 mm

Kolor: szary

Materiał: aluminium

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Kolekcja Milennium

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Przedstawiamy długopis Cosmo - klasyczny długopis o ponadczasowej estetyce. Nasze pióro COSMO ma aluminiowo-szare wykończenie i z pewnością wyróżni się w każdym biurze, na uczelni, konferencji lub imprezie. Wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, ten elegancko wyglądający długopis z pewnością sprawi, że Twoje logo zostanie zauważone! Długopis dostępny jest w minimalnej ilości 100 sztuk, natomiast zamówienia powyżej 50 sztuk mogą zostać spersonalizowane za pomocą nadruku logo dla maksymalnego efektu. Aby zapewnić optymalną wydajność pisania, wkłady są dostępne w trzech kolorach - niebieskim (standard), czarnym (opcjonalnie za dodatkową opłatą) i czerwonym (opcjonalnie za dodatkową opłatą). Długopis Cosmo jest idealny do zaprezentowania wizerunku firmy lub po prostu do uprzyjemnienia codziennych zadań. Dodaj wyjątkowy akcent do miejsca pracy dzięki tym stylowym arcydziełom inżynierii!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.