Miedziany, izolowany próżniowo bidon Supra o pojemności 1 l z 2 pokrywkami

Do picia

Bidon typu „dwa w jednym” z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej i izolacją próżniową wykonaną z miedzi, wyposażony w 2 pokrywki: jedną pokrywkę ze słomką ułatwiającą picie i jedną szczelną, zakręcaną pokrywkę z pętelką do przenoszenia. Izolowana konstrukcja ze stali nierdzewnej 18/8 zapobiega skraplaniu się wody na zewnątrz butelki, a modne wykończenie z farby proszkowej sprawia, że jest ona wyjątkowo trwała. Szeroki otwór do łatwego napełniania, nalewani

Kod produktu: 10068201

Wymiar: 25,3 x Ø 11 cm

Kolor: Biały

Materiał: Stal nierdzewna, Polipropylen, Plastik PE

Dostępność: 3472 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

147.65 zł netto

181.61 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Bidon typu „dwa w jednym” z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej i izolacją próżniową wykonaną z miedzi, wyposażony w 2 pokrywki: jedną pokrywkę ze słomką ułatwiającą picie i jedną szczelną, zakręcaną pokrywkę z pętelką do przenoszenia. Izolowana konstrukcja ze stali nierdzewnej 18/8 zapobiega skraplaniu się wody na zewnątrz butelki, a modne wykończenie z farby proszkowej sprawia, że jest ona wyjątkowo trwała. Szeroki otwór do łatwego napełniania, nalewania i czyszczenia. Wolna od BPA, przetestowana i zatwierdzona zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB). Sprawdzona i zatwierdzona pod kątem zawartości ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Idealny do kostek lodu. Pojemność wynosi 1 litra. Zaleca się mycie ręczne. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.