Miedziana butelka izolowana próżniowo Marka o pojemności 600 ml z metalową pętelką

Do picia

Butelka Marka posiada konstrukcję próżniową ze stali nierdzewnej z miedzianą izolacją, która utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Izolowana konstrukcja ze stali nierdzewnej 18/8 zapobiega skraplaniu się wody na zewnątrz butelki, a modne wykończenie z lakieru proszkowego sprawia, że jest ona wyjątkowo trwała. Butelka posiada również zakręcaną, odporną na rozlanie pokrywkę oraz trwałą, wykonaną ze stopu cynku pętelkę na rękę. Wolna od BPA, przetestowan

Kod produktu: 10067201

Wymiar: 26,3 x Ø 6,5 cm

Kolor: Biały

Materiał: Stal nierdzewna, Polipropylen, Plastik silikonowy

Dostępność: 5368 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

145.20 zł netto

178.60 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Butelka Marka posiada konstrukcję próżniową ze stali nierdzewnej z miedzianą izolacją, która utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Izolowana konstrukcja ze stali nierdzewnej 18/8 zapobiega skraplaniu się wody na zewnątrz butelki, a modne wykończenie z lakieru proszkowego sprawia, że jest ona wyjątkowo trwała. Butelka posiada również zakręcaną, odporną na rozlanie pokrywkę oraz trwałą, wykonaną ze stopu cynku pętelkę na rękę. Wolna od BPA, przetestowana i zatwierdzona zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB). Sprawdzona i zatwierdzona pod kątem zawartości ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Pasuje do większości standardowych uchwytów samochodowych. Pojemność 600 ml. Zaleca się mycie ręczne. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.