Butelka próżniowa Kawasaki 500 ml

Do picia

Kawasaki Vacuum Bottle 500 ml zapewnia nawodnienie w dobrym stylu! Ta elegancka butelka ze stali nierdzewnej jest idealna dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Ciesz się ulubionymi gorącymi lub zimnymi napojami przez cały dzień, ponieważ nasza unikalna izolacja z podwójnymi ściankami utrzymuje je w idealnej temperaturze niezależnie od pory dnia i pory roku. Ponadto uszczelnienie próżniowe zapewnia, że wszelkie płyny, które napełnisz, pozostaną bezpiecznie zamknięte w środku. Dzięki eleganckiemu wzornictwu, dużej pojemności 500 ml i izolowanym materiałom do wyboru, produkt ten został przetestowany pod kątem bezpieczeństwa i trwałości, gwarantując niezawodne działanie w każdych warunkach. Noś go ze sobą do pracy, a nawet używaj na piknikach i wycieczkach - ten wszechstronny produkt jest stworzony do długiego użytkowania! Nie trać więcej czasu - już dziś kup butelkę Kawasaki Vacuum Bottle 500 ml i bądź nawodniony!

Kod produktu: 322695

Wymiar: ø 7,2 x 22,4 cm

Kolor: złoty

Materiał: polipropylen (PP), silikon, stal nierdzewna

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

51.15 zł netto

62.91 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Stylowy, nowoczesny i niezawodny towarzysz na co dzień: butelka Kawasaki Vacuum Bottle 500 ml. Dzięki tej butelce ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej gorące napoje będą ciepłe, a zimne chłodne przez cały dzień. Ma elegancki wygląd, który świetnie wygląda w każdej przestrzeni. Izolacja próżniowa zapewnia brak wymiany ciepła między wnętrzem butelki a otoczeniem, dzięki czemu wiesz, że Twój napój pozostanie w pożądanej temperaturze przez wiele godzin. Pojemność 500 ml jest idealna do noszenia w podróży - wystarczająca, aby zapewnić nawodnienie lub kofeinę przez cały pracowity dzień! Ponadto posiada szczelne zamknięcie, które zapobiega wyciekom i zapewnia bezpieczeństwo napoju w środku. Kawasaki Vacuum Bottle 500 ml to wygoda nowoczesnej technologii połączona z klasycznym stylem!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.