BIG MOSS

Do picia

Biała aluminiowa butelka BIG MOSS o pojemności 750 ml, z karabińczykiem. Idealnie sprawdzi się w plenerze, przez możliwość przypięcia jej np. do torby lub plecaka. Butelka BIG MOSS posiada funkcjonalne wymiary, więc idealnie nada się przy codziennych czynnościach czy pracy. Wykonana jest z bardzo dobrych materiałów, dlatego poradzi sobie również podczas treningów sportowych. Będzie wspaniałym gadżetem reklamowym, ze względu na klasyczny i minimalistyczny wygląd, oraz możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9350-06

Wymiar: 7X25CM

Kolor: biały

Materiał: Aluminium

Dostępność: 26820 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

14.82 zł netto

18.23 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz aluminiowej butelki, która będzie idealna do codziennych aktywności lub uprawiania sportów na świeżym powietrzu? Biała aluminiowa butelka BIG MOSS 750 ml to doskonały wybór! Jej funkcjonalna konstrukcja sprawi, że z łatwością zmieści się w torbie lub plecaku, a karabińczyk zapewnia dodatkową wygodę, umożliwiając przypięcie jej w dowolnym miejscu. Dzięki klasycznemu i minimalistycznemu designowi butelka ta nie tylko spełni swoje zadanie, ale także będzie świetnym elementem promocyjnym, ponieważ można na niej dodać własny nadruk. Ponadto przyjazne dla użytkownika funkcje zapewniają doskonałą wydajność przy każdym użyciu. Śmiało i wykorzystaj tę niesamowitą butelkę na wodę do wszystkich swoich codziennych potrzeb - zamów BIG MOSS już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.