Baseline Rise bidon o pojemności 750 ml z wieczkiem zaciskowym

Do picia

Wyróżnij swój przekaz dzięki bidonowi Baseline Rise. Twój projekt jest formowany na bidonie, tworząc wyczuwalny w dotyku wytłoczony efekt. Jednościenny bidon ma pojemność 750 ml i jest wyposażony w pokrywkę z klapką zapobiegającą wylewaniu się płynów. Możesz łączyć i dopasowywać kolory, aby stworzyć idealny bidon. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Wolne od BPA. Zgodność z normą EN12875-1 i możliwość mycia w zmyw

Kod produktu: 21029192

Wymiar: 18,5 x Ø 7,5 cm

Kolor: Biały

Materiał: HDPE Plastic, Polipropylen

Dostępność: 10000 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Wyróżnij swój przekaz dzięki bidonowi Baseline Rise. Twój projekt jest formowany na bidonie, tworząc wyczuwalny w dotyku wytłoczony efekt. Jednościenny bidon ma pojemność 750 ml i jest wyposażony w pokrywkę z klapką zapobiegającą wylewaniu się płynów. Możesz łączyć i dopasowywać kolory, aby stworzyć idealny bidon. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Wolne od BPA. Zgodność z normą EN12875-1 i możliwość mycia w zmywarce.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.