ASPEN GLASS

Do picia

Biała butelka szklana ASPEN, o pojemności 650 ml, z przykrywką ze stali nierdzewnej. Przyjazna dla środowiska, przez możliwość wielokrotnego użytku, natomiast butelka ASPEN nie nadaje się do napojów gazowanych. Nieduże rozmiary oraz elegancki wygląd, gwarantują funkcjonalność w codziennym życiu oraz biznesowym. Butelka ASPEN przyda się również w podróży i treningach sportowych. Została wykonana z bardzo trwałych materiałów, dzięki temu można bezpiecznie myć ją w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Szklana butelka ASPEN będzie świetna jako gadżet reklamowy, ze względu na możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9800-06

Wymiar: Ø6X26CM

Kolor: biały

Materiał: Item with multi-materials

Dostępność: 8678 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

15.52 zł netto

19.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Butelka ASPEN GLASS to kompletny zestaw na każdą okazję! Niezależnie od tego, czy wybierasz się na siłownię, piknik, czy po prostu chcesz przetrwać dzień, ta poręczna butelka o pojemności 650 ml zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki pokrywce ze stali nierdzewnej i wykonaniu z przyjaznego dla środowiska szkła, butelka ASPEN pomaga utrzymać jednorazowy plastik z dala od wysypisk śmieci, a jednocześnie można ją bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Oferuje również trwałość i funkcjonalność dzięki eleganckiemu wzornictwu. Ponadto, jeśli chcesz stworzyć specjalny przedmiot promocyjny lub prezent na każdą okazję, ten pojemnik również może to zrobić. Dodaj swój własny nadruk i pokaż swoją markę, logo firmy lub inną wiadomość w dobrym stylu.

Zabierz siebie i swoje nawodnienie w dowolne miejsce dzięki butelce ASPEN GLASS! Jej lekka konstrukcja sprawia, że jest idealna do użytku w podróży, a także do treningu sportowego i codziennej aktywności - pomagając Ci wyposażyć się w ekologiczną wygodę w podróży. Kup już teraz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.