ASPEN GLASS

Do picia

Szklana butelka ASPEN z przykrywką ze stali nierdzewnej, w kolorze czarnym o pojemności 650 ml. Ekologiczna przez możliwość wielorazowego użytku, a materiały, z których butelka została wykonana są bardzo wytrzymałe. Idealne rozmiary butelki ASPEN oraz klasyczny wygląd powodują, że doskonale sprawdza się na co dzień. Butelka nadaje się również na treningi sportowe i podróże lub spotkania w pracy. Nie nadaje się jednak do przetrzymywania gazowanych napojów. Przez materiały, z których została wyprodukowana szklana butelka ASPEN dają możliwość mycia jej w zmywarce oraz bezpiecznego użytkowania w kuchence mikrofalowej. Jest świetnym gadżetem reklamowym, przez możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9800-03

Wymiar: Ø6X26CM

Kolor: czarny

Materiał: Item with multi-materials

Dostępność: 12589 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

15.52 zł netto

19.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy szklaną butelkę ASPEN; czarną butelkę ze stali nierdzewnej o pojemności 650 ml o klasycznym designie, idealną do codziennego użytku. Materiały użyte do wykonania tego niezwykłego naczynia są bardzo trwałe, wyjątkowo bezpieczne dla mikrofalówek, a nawet można je myć w zmywarce, dzięki czemu jest często gotowe do użycia, gdy go potrzebujesz!

Ta wytrzymała butelka nie tylko świetnie sprawdza się w codziennych sytuacjach - takich jak dojazd do pracy, trening sportowy czy po prostu zabranie jej na przygodę na świeżym powietrzu - ale jej rozmiar sprawia, że jest również idealnym towarzyszem podczas podróży lub spotkań w pracy.

W przeciwieństwie do wielu innych butelek tego typu, szklana butelka ASPEN nie powinna być używana do przechowywania napojów gazowanych, ale poza tym nadal pozostaje idealnym wyborem pojemnika na napoje zarówno gorące, jak i zimne. Używaj tego ekologicznego produktu wielokrotnie, po prostu myjąc go na przemian ręcznie i w zmywarce; nie musisz poświęcać swojego zaangażowania w ochronę środowiska! Dodatkowo, jeśli chcesz dodać swój własny nadruk, promujący świadomość marki, to specjalistyczna konstrukcja szklanki ASPEN pozwala na podwójną pracę i praktyczny wkład na więcej niż jeden sposób. Nie zapomnij więc dodać tego niesamowitego produktu do swojej codziennej rutyny!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.