Długopis IM

Breloki i otwieracze

Długopis Parker IMto doskonały partner o nieograniczonych możliwościach. Elegancki, stożkowy kształt doskonale współgra z nowatorskimi rozwiązaniami, tworząc efektowne zestawienie. Wykończenia idealnie komponują się z korpusem, czyniąc ten długopis Parker idealnym narzędziem do pisania dla studentów i profesjonalistów. Zamykane z satysfakcjonującym kliknięciem, końcówka kulkowa i tusz Quinkflow zapewniają wyjątkowo gładkie i niezawodne pisanie. Do użytku z wkładami

Kod produktu: 10775890

Wymiar: 13,6 x Ø 1,1 cm

Kolor: Czarny matowy

Materiał: Metal

Dostępność: 1125 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

115.82 zł netto

142.46 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Długopis Parker IMto doskonały partner o nieograniczonych możliwościach. Elegancki, stożkowy kształt doskonale współgra z nowatorskimi rozwiązaniami, tworząc efektowne zestawienie. Wykończenia idealnie komponują się z korpusem, czyniąc ten długopis Parker idealnym narzędziem do pisania dla studentów i profesjonalistów. Zamykane z satysfakcjonującym kliknięciem, końcówka kulkowa i tusz Quinkflow zapewniają wyjątkowo gładkie i niezawodne pisanie. Do użytku z wkładami z tuszem kulkowym i żelowym QUINK. Dostarczane z jednym wkładem i pudełkiem upominkowym Parker. Ekskluzywne wzornictwo.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.