Brelok na klucze HANDILY z taśmą

Breloki i otwieracze

Brelok na klucze to idealny gadżet na Twoje logo reklamowe!

Kod produktu: 56-0407134

Wymiar: 4,3 x 4,3 x 1 cm

Kolor: czerwony

Materiał: Plastik / Stal

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: TOPS

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

3.95 zł netto

4.86 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Łańcuszek na klucze HANDILY

Czy poszukujesz multifunkcyjnego dodatku, który połączy praktyczność z profesjonalnym wyglądem? Łańcuszek na klucze HANDILY to więcej niż zwykły brelok – to wyjątkowe narzędzie, które przekształci Twój codzienny zestaw kluczy w przenośne centrum narzędziowe.

Wyobraź sobie sytuację, gdy potrzebujesz szybko zmierzyć mebel czy ścianę, a taśma miernicza jest zawsze pod ręką – wygodnie schowana w eleganckim łancuszku o długości 1 metra.

A co gdybyś mógł również sprawdzić poziom powieszanej półki bez konieczności szukania dużej poziomicy? Wbudowana poziomica w łancuszku HANDILY pozwala to zrobić błyskawicznie i z niezwykłą precyzją.

Niespodziewane sytuacje wymagające zapisania ważnych informacji? Z długopisem zawartym w łancuszku HANDILY, wyposażonym w czarny, trwały tusz, zawsze będziesz gotowy, by zanotować to, co niezbędne.

Łańcuszek na klucze HANDILY to doskonały wybór zarówno dla firm, które chcą obdarować swoich klientów lub pracowników praktycznym i eleganckim narzędziem, jak i dla indywidualnych użytkowników ceniących sobie funkcjonalność i design.

Co więcej, możliwość naniesienia nadruku sprawia, że łancuszek HANDILY może stać się unikatowym nośnikiem Twojej marki - subtelna forma reklamy, która jest jednocześnie wysoce użyteczna i codziennie towarzyszy Twoim klientom.

Nie pozwól, by Twoje klucze były tylko kluczami. Przekształć je w potężne narzędzie, które zawsze jest w zasięgu ręki. Wybierz łancuszek na klucze HANDILY – bo kto powiedział, że brelok nie może być smart?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.