Notes LORE A5

Biuro

Notes w miękkiej okładce z ozdobnym złoceniem. Kartki w notesie wyprodukowane zostały z papieru kamiennego. Taki papier jest wyjątkowo odporny na rozdarcia oraz na wilgoć. Posiada 80 kartek w kropki. Format A5.

Kod produktu: 17893-02

Wymiar: 145 x 210 x 11 mm

Kolor:

Materiał: stone paper, PU

Dostępność: 3703 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

42.90 zł netto

52.77 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz notatnika, który doda elegancji i profesjonalizmu Twojemu miejscu pracy? Nie szukaj dalej niż notatniki LORE A5! Ten piękny notatnik ma miękką okładkę z ozdobnymi złoceniami, które dodadzą klasy każdemu biurku. Papier znajdujący się na stronach jest wyjątkowej jakości - to papier kamienny! Ten specjalny materiał sprawia, że jest on całkowicie odporny na rozdarcia i wilgoć, dając ci spokój ducha, wiedząc, że żadna z twoich ważnych notatek lub pomysłów nie ulegnie zniszczeniu. Dzięki 80 stronom w kropki, ten notatnik w formacie A5 zapewni, że wszystkie twoje myśli i projekty będą starannie śledzone i zorganizowane z łatwością. Możesz nawet dodać logo swojej firmy do tego oszałamiającego projektu jako miły akcent końcowy - upewniając się, że wszyscy, którzy odwiedzają Twój dom lub biuro, dokładnie wiedzą, skąd masz swój fantastyczny produkt papierniczy! Nie czekaj ani chwili dłużej - już dziś zaopatrz się w notatniki LORE A5, które zapewnią Ci najwyższy profesjonalizm i niezawodność.

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.