Notes LORE A5

Biuro

Notes w miękkiej okładce z ozdobnym złoceniem. Kartki w notesie wyprodukowane zostały z papieru kamiennego. Taki papier jest wyjątkowo odporny na rozdarcia oraz na wilgoć. Posiada 80 kartek w kropki. Format A5.

Kod produktu: 17893-05

Wymiar: 145 x 210 x 11 mm

Kolor:

Materiał: stone paper, PU

Dostępność: 3675 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

42.90 zł netto

52.77 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy notatniki LORE A5 - najlepszy niezbędny dodatek dla nowoczesnego profesjonalisty i kreatywnego. Nie tylko łączą modę z funkcjonalnością, ale każdy z nich jest wykonany z najwyższej jakości papieru kamiennego, który jest wodoodporny i odporny na rozdarcia. Idealne dla studentów, gawędziarzy lub profesjonalistów - te notatniki są w rozmiarze A5, dzięki czemu są idealnie przenośne, dzięki czemu możesz zapisywać swoje pomysły wszędzie tam, gdzie pojawi się inspiracja! Z miękką okładką i dekadenckimi złoconymi detalami, każdy z nich ma 80 stron papieru w formacie siatki punktowej - idealny zarówno do planowania, jak i szkicowania kolejnego wielkiego pomysłu. Ponadto możesz nawet dodać własne logo, aby nadać tym czasopismom osobisty charakter. Oddaj moc ponadczasowości w swoje ręce dzięki notatnikom LORE A5 - to inwestycja, której nie pożałujesz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.