KATEGORIE SKLEPUWysyłka

U nas zamówisz także upominki reklamowe

W podróży

Znaleziono 183 produkty.

Polecamy gadżety podróżnicze niezbędne w każdej podróży oraz umilające wypoczynek. Posiadamy w ofercie akcesoria niezbędne o każdej porze roku m.in termosy, kubki termiczne z możliwością wykonania nadruku oraz zestawy do grilla. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Gadżety podróżnicze
Lato to czas wakacji i wyjazdów na krótszy lub dłuższy czas. Bez względu jednak na to gdzie i na jak długo jedziemy, bez gadżetów podróżniczych takich jak torby czy plecaki się nie obejdzie. Przecież w końcu gdzieś trzeba spakować wszystkie ubrania, buty i elementy niezbędne podczas letniej wyprawy. Tylko co wybrać – walizki podróżne czy torby podróżne? Czym się kierować przy wyborze?
Jakie gadżety na podróż?
Walizki podróżne mają to do siebie, że są bardzo pakowne i łatwe w transporcie, ponieważ mają dołączone pod spodem kołeczka. Wykonane są z materiałów odpornych na zabrudzenia czy uszkodzenia związane z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jednak ich minusem jest to, że są mało podatne – przez konstrukcję z tworzywa sztucznego nie wciśniemy tam nic więcej niż to co już zostało ułożone. Inaczej jest w sytuacji gdy decydujemy się na torby podróżne na kółkach – również łatwo je transportować, ale z racji na to, że są bardziej elastyczne, nierzadko uda się do nich wcisnąć wiele nadprogramowych rzeczy.
Wybierając bagaże na wakacje można wybierać spośród wielu wzorów i rodzajów. Torby podróżne damskie są bardziej kolorowe, energetyczne, ponieważ projektowane są z myślą nie tylko o funkcjonalności, ale również estetyce. Natomiast w przypadku walizek podróżnych dla najmłodszych zdecydowanie bardziej stawia się na ładny wygląd – wiadomo bowiem, że i tak nie zapakujemy dziecku ogromnej walizy, bo nie da samo rady jej nieść. Więc większość rzeczy i tak wyląduje w bagażu rodziców.
Jeśli lecimy na szybki weekend warto zastanowić się nad rozwiązaniem jakim są kuferki podróżne. Pomieszczą one niezbędne rzeczy, a z racji na małe gabaryty mogą zostać potraktowane jako bagaż podręczny, czyli nie będziemy musieli uiszczać za niego dodatkowej opłaty na lotnisku. Możliwości jest doprawdy wiele, ale nie powinno się wyboru pozostawiać na ostatnią chwilę
NAJSZYBSZE KONTAKTY

Wojciech Wrociński
tel. 508 556 952
w.wrocinski@reklamowygadzet.pl

Rafał Domżał
tel. 516 661 160
r.domzal@reklamowygadzet.pl

Weronika Śmierzchalska (Skrzypczak)
tel. 500 399 202
w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl

PayPal

Newsletter

gadżety reklamowe | gadżety z nadrukiem poznań | materiały reklamowe | gadżety firmowe poznań | kalendarze poznań | kubki z nadrukiem poznań | odzież reklamowa poznań

ReklamowyGadżet oferuje materiały promocyjne z logo, upominki reklamowe, koszulki z nadrukiem, gadżety firmowe, torby reklamowe poznań, długopisy reklamowe z nadrukiem itp.
Serdecznie zapraszamy do zakupów przez naszą stronę internetową oraz osobiście w naszym biurze w Poznaniu.

Projekt i realizacja: Semtim pozycjonowanie stron Poznań