KATEGORIE SKLEPUWysyłka

U nas zamówisz także upominki reklamowe

Gadżety eksluzywne

Brak produktów.

Polecamy gadżety ekskluzywne. Posiadamy w ofercie zestawy upominkowe znanych marek m.in Hugo Boss, Mark Twain czy Ferarrghini z możliwością wykonania nadruku czy graweru. W naszej ofercie znajdą Państwo również luksusowe gadżety osobiste takie jak scyzoryki oraz narzędzia wielofunkcyjne marki Wenger oraz Victorinox. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Ekskluzywne gadżety reklamowe
Ekskluzywne gadżety reklamowe to produkty, których nie daje się każdemu. To materiały wykonane z lepszej jakości tworzyw, droższe niż standardowe gadżety. Takie ekskluzywne prezenty trafiają zwykle do rąk ważnych gości, którzy zawitali do firmy czy instytucji.
Jakie upominki biznesowe warto zamówić? Cóż, ich gama jest naprawdę bardzo szeroka. Mowa tutaj bowiem zarówno o portfelach ze skóry, eleganckich aktówkach czy zestawach piśmienniczych. Firmy, które zajmują się produkcją takich właśnie prezentów, mają katalogi wypełnione po brzegi takimi akcesoriami. Znajdziemy w nich naprawdę ekskluzywne prezenty biznesowe, za które trzeba zapłacić odpowiednią cenę. Pamiętajmy jednak, że zakup takich gadżetów to swego rodzaju inwestycja. W taki sposób bowiem buduje się markę firmy wśród ważnych kontrahentów. Ponieważ prawda jest taka, że bez względu na to czy odwiedza nas prezes korporacji czy dyrektor przedsiębiorstwa, każdy lubi zostać doceniony. A takie właśnie upominki z wyższej półki są szczególnym dowodem uznania.
Luksusowe i ekskluzywne gadżety firmowe, które robią wrażenie!
Aby ekskluzywne gadżety firmowe robiły odpowiednie wrażenie, a jednocześnie były dyskretną reklamą przedsiębiorstwa, koniecznie powinno się znaleźć na nich logo tej firmy. I tu właśnie kluczowe znaczenie ma słowo dyskretne. Bowiem o ile na zwykłych materiałach reklamowych czasami znaki firmowe aż biją po oczach, to w przypadku bardziej ekskluzywnych towarów jest to mało eleganckie. A przecież chcemy, aby nasi kontrahenci mieli dobre zdanie o naszym wyczuciu smaku.
Jeśli chodzi o ilość droższych i lepszej jakości gadżetów reklamowych, to racji na to, że ich koszt jest wyższy, przeważnie zamawia się określoną liczbę, która idzie w kilkadziesiąt sztuk. Aczkolwiek to wszystko uzależnione jest od budżetu przeznaczanego na zakup gadżetów reklamowych w danym przedsiębiorstwie.NAJSZYBSZE KONTAKTY

Dominika Kucharska
tel. 505 078 995
d.kucharska@reklamowygadzet.pl

Rafał Domżał
tel. 516 661 160
r.domzal@reklamowygadzet.pl

Weronika Śmierzchalska (Skrzypczak)
tel. 500 399 202
w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl

PayPal

Newsletter

gadżety reklamowe | gadżety z nadrukiem poznań | materiały reklamowe | gadżety firmowe poznań | kalendarze poznań | kubki z nadrukiem poznań | odzież reklamowa poznań

ReklamowyGadżet oferuje materiały promocyjne z logo, upominki reklamowe, koszulki z nadrukiem, gadżety firmowe, torby reklamowe poznań, długopisy reklamowe z nadrukiem itp.
Serdecznie zapraszamy do zakupów przez naszą stronę internetową oraz osobiście w naszym biurze w Poznaniu.

Projekt i realizacja: Semtim pozycjonowanie stron Poznań